עמוד הבית מי אנחנו – ישן

ABOUT US

פריגל ציוד לספורט ימי

בשנת 1979 הקימו שושי ומתי פרידמן, אז חייל משוחרר וחובב ספורט מושבע שנדבק בחיידק גלישת הרוח רק כמה שנים קודם לכן, בית ספר ומועדון לספורט ימי, אשר ילווה לאורך השנים אלפי תלמידים ולקוחות, יחנך אותם לספורט ימי, ויהווה בית לאוהבי ים וחולי רוח מכל קצוות הארץ.

בשנת 1975, לאחר השחרור משירותו הצבאי, מתי ואחיו אורי שהיו מחלוצי ענף גלישת הרוח בארץ, התחילו ללמד אחד את השני את רזי הספורט החדש שהגיע לארץ, הציוד היה מיושן, פרמיטיבי וכבד, והם היו צריכים להבין בכוחות עצמם איך להתקדם בעולם החדש שנגלה להם.

באותם שנים, מתי לימד ימאות בבית הספר הימי “מבואות-ים” ואימן כדור עף.

המשיכה לים גברה, והוא החל להתחרות באופן מקצועי כגולש רוח המייצג את נבחרת ישראל בתחרויות בארץ ובעולם, והביא הישגים מרשימים כולל זכייה באליפות אירופה.

בשנת 1979, הקים ביחד עם אחיו אורי את “פריגל גלשנים”, והחלו ללמד דור חדש של גולשי רוח את רזי הספורט ולהשריש בהם את האהבה לים.

מאז, לאורך תקופה של 40 שנים מתי מגדל ומחנך דור של גולשים ואוהבי ים, ותוך כדי דואג להביא לארץ באופן קבוע את הציוד הכי מתקדם וחדיש שיש בשוק, כדי שיהיה לכל אחד ואחת על מה לגלוש – בין אם זה בגלישת רוח, גלים, קייטסרף או סאפ. מי שמכיר את מתי ואת יודע שהוא עושה זאת בהתמדה, אהבה ותמיד עם חיוך על הפנים.

פריגל מועדון ספורט ימי

בבעלות חברת פריגל מועדון גלישה וספורט ימי בקיבוץ שדות ים, המרכז הימי בקיבוץ שדות ים נחשב לחוף עם התנאים הכי טובים ומגוונים בישראל לענפי הגלישה השונים. אלפי גולשים עשו ועושים את צעדיהם הראשונים בבית הספר לגלישה של פרי גל. במועדון הגלישה ניתן לעשות קורסים אישיים או קבוצתיים, להשכיר ציוד לתרגול, לאחסן ציוד אישי ולקבל שירות תיקונים.

במרכז הימי ניתן למצוא גם את חנות היבואן של פריגל – מבחר של מותגים מובילים בתעשיית הספורט הימי העולמית.

חברת פריגל יבואנית של הדגם האולימפי של גלישת הרוח ה Starboard IQFOIL ושל מיטב המותגים המובילים את ענפי הגלישה בעולם.

צרו איתנו קשר

OUR BRANDS