ההזמנה שלך

משלוח חינם* ברכישה מעל 350 ש״ח

עמוד הבית מי אנחנו
ABOUT US

פריגל ציוד לספורט ימי

בשנת 1979 הקימו שושי ומתי פרידמן, אז חייל משוחרר וחובב ספורט מושבע שנדבק בחיידק גלישת הרוח רק כמה שנים קודם לכן, בית ספר לגלישה ומועדון לספורט ימי, אשר ילווה לאורך השנים אלפי תלמידים ולקוחות, יחנך אותם לספורט ימי, ויהווה בית לאוהבי ים וחולי רוח מכל קצוות הארץ.

מאז, לאורך תקופה של 40 שנים מתי מגדל ומחנך דור של גולשים ואוהבי ים, ותוך כדי דואג להביא לארץ באופן קבוע את הציוד הכי מתקדם וחדיש שיש בשוק, כדי שיהיה לכל אחד ואחת על מה לגלוש – בין אם זה בגלישת רוח, גלים, קייטסרף או סאפ. מי שמכיר את מתי ואת יודע שהוא עושה זאת בהתמדה, אהבה ותמיד עם חיוך על הפנים.

החזון של פריגל

החזון שלנו

מבחינתנו הים הוא הפסיכולוג הכי טוב והתרופה הכי טובה לגוף ולנפש, בתור משפחה של גולשים הים תמיד היה חלק בלתי נפרד מחיינו ועיצב את מי שאנחנו, ולכן חרטנו על דגלנו לחשוף ולהנגיש את ענפי השייט והספורט הימי לקהל הרחב בישראל, בין אם באמצעות ציוד הספורט האיכותי שאנחנו מייבאים לישראל, ובין אם באמצעות קורסי הגלישה הכי מקצועיים במגוון ענפי השייט הלא ממונע.

אנחנו שואפים ומשקיעים מאמצים רבים לבנות קהילת גולשים חזקה וגדולה אשר דוגלת במקצועיות, בטיחות והנאה.

פריגל מועדון ספורט ימי

בבעלות חברת פריגל מועדון גלישה וספורט ימי בקיבוץ שדות ים, המרכז הימי בקיבוץ שדות ים נחשב לחוף עם התנאים הכי טובים ומגוונים בישראל לענפי הגלישה השונים. אלפי גולשים עשו ועושים את צעדיהם הראשונים בבית הספר לגלישה של פרי גל. במועדון הגלישה ניתן לעשות קורסים אישיים או קבוצתיים, להשכיר ציוד לתרגול, לאחסן ציוד אישי ולקבל שירות תיקונים.

במרכז הימי ניתן למצוא גם את חנות היבואן של פריגל – מבחר של מותגים מובילים בתעשיית הספורט הימי העולמית.

חברת פריגל יבואנית של הדגם האולימפי של גלישת הרוח ה Starboard IQFOIL ושל מיטב המותגים המובילים את ענפי הגלישה בעולם.

צוות פריגל
קורס גלישת גלים

קצת על קורסי הגלישה שלנו

קורס גלישת קייט: ללמוד לעוף אף פעם לא היה קל יותר. הקורס הוותיק והמקצועי שלנו ילמד אתכם את יסודות הקייטסרפינג ויקנה לכם את הידע הדרוש על מנת לשלוט בקייט בצורה המקצועית והבטוחה ביותר שיש.

גלישת רוח: ללמוד לגלוש ולשוט בעזרת כוחה של הרוח. קורס גלישת רוח המקצועי והמקיף ביותר אשר ילמד אתכם איך לשלוט בגלשן ומפרש במגוון תנאי ים על ציוד איכותי אשר מתאים במיוחד למתחילים.

גלישת גלים: לרכוב על הגלים ולהתחבר עם כוחו של הים. קורס גלישת גלים של פריגל ילמד אתכם להכיר את הים ולתפוס גלים בצורה עצמאית, יקנה לכם את הביטחון לגלוש במגוון תנאי ים וגלים לאורך כל השנה.

קטמרן: להפליג על גבי סירת מפרש ללב הים. קורס שייט קטמרן של פריגל יקנה לכם את הידע הדרוש לתפעל סירת קטמרן ולהפליג בה עצמאית בתנאי ים ורוח שונים. הקורס יקנה לכם את הידע הדרוש על מנת להשכיר ולתפעל סירת קטמרן בעצמכם ללא מדריך.

גלישת סאפ: מי אמר שאי אפשר ללכת על המים? קורס חתירה וגלישה על סאפ ילמד אתכם כיצד לעמוד, לחתור ולהתקדם על גבי גלשן סאפ בצורה מקצועית ובטוחה, על גלשני הסאפ המתקדמים של חברת הסאפ המובילה בעולם – סטארבורד.

קורס גלישת כנף או וינג סרף (wing surf) הינו קורס בסיסי למתחילים ומתאים לגולשים מנוסים שרוצים להיכנס לתחום וסגנון גלישה חדש או לאנשים בלי ניסיון בכלל בגלישה. קורס ילמד אתכם את הבסיס של ענף ה-wing surf בצורה מקצועית ובטוחה.

OUR BRANDS

Accessibility Toolbar