קורס גלישת כנף

Wing Surf

עמוד הבית קורסים קורס גלישת כנף
Contact Us

לפרטים נוספים 072-3952281

קורס בסיסי למתחילים בגלישת Wing נוצר במטרה להכניס גולשים וחובבי ים מתחילים ומנוסים כאחד לספורט הימי החדש שיכבוש את חופי בעולם בשנים הקרובות, גלישת כנף או Wing Surf. הכנף מאפשרת לגולש להגדיל את ימי הגלישה, וניתן לשלב מגוון רחב של סוגי ספורט ימי אחרים כגון גלישת ווינג על סאפ, גלישת ווינג עם גלשן פויל, גלישת ווינג בגלים ועוד. מה שמייחד וכל כך סוחף בספורט החדש, הוא שסף הכניסה אליו נמוך במיוחד ומאוד קל ללמוד ולתרגל אותו. הוא מתאים לכל אוהב ים וגם לכאלו שאין להם ניסיון קודם בגלישה או ספורט ימי בכלל. אצלנו בפריגל תלמדו לגלוש וינג עם הציוד המוביל והמתקדם בעולם הוינג, ועם המדריכים המנוסים והותיקים בתחום. מזמינים אתכם להיכנס לעולם חדש שיתן לכם שעות ים רבות וים של הנאה.

משך הקורס

שלושה מפגשים – שעה וחצי כל מפגש, סה”כ 4.5 שעות קורס.

מפגש א: לימוד תאוריה ובטיחות, היכרות עם הציוד, כיצד לתפעל אותו וכללי בטיחות כלליים. תרגול עם הכנף על החוף ולמידה של אפשרויות הכיוון והכוח של הווינג. תרגול של התרוממות מברכיים לעמידה תוך כדי שליטה על הווינג, תרגול הליכה על החוף עם הווינג תוך כדי שליטה בכנף הוינג.

מפגש ב’: תרגול מעשי במים. תרגול התחלת גלישה מברכיים לעמידה, תרגול עליה וירידה מהרוח בעזרת הוינג ובעזרת מיקום הרגליים על הגלשן, תרגול גלישה בשני כיוונים בשילוב למידה של שינוי כיוון בעזרת עצירה, ירידה מהגלשן ושינוי כיוון לצד השני, עליה חזרה והתחלת גלישה לצד הנגדי.

מפגש ג’: תרגול מעשי במים, המשך התרגול על מה שנלמד בשיעור השני. חיזוק התלמיד לפי רמה והתקדמות אישית, גלישה בשני כיוונים, עליה וירידה מהרוח, היכרות ראשונית עם הפויל.

שיעור ניסיון – לא רוצים להתחייב לקורס מלא? אפשר להירשם לשיעור ניסיון ואחר כך להשלים את הקורס המלא במידה ותרצו להמשיך.

מטרת הקורס

מטרת הקורס היא ללמד את הבסיס של ענף ה Wing Surf ולהכניס גולשים חדשים בצורה המקצועית והבטוחה ביותר לתחום הגלישה החדש והמתפתח.

תקנון ביטולים והחזרים

תרגול

training

בסיום הקורס ניתן לרכוש ציוד מלא לגלישת כנף Wingsurf בחנות הגלישה של פרי גל

לרכישה

קורס קבוצתי

basic

אין אפשרות לבצע את הקורס באופן זוגי

לרכישה

קורס בסיסי

basic

קורס פרטי – 1100 ש”ח
שיעור נסיון שעה וחצי – 440 ש”ח

לרכישה

לרכישת שובר מתנה/קורס מתנה
ליום הולדת ולאירועים מיוחדיםלרכישה אונליין