קורס קייט סרפינג

kitesurfing

contact us

לפרטים נוספים 074-7012930

גלישת קייט הוא ספורט ימי אתגרי המשלב תחושת שחרור אנדרנלין מטורפת עם תחושת חופש. הגוף מחובר לקייט ולגלשן, הכוח של הקייט בשילוב עם הרוח מאפשר לקחת אתכם אל המרחבים הפתוחים של הים. לימוד קייט אינו קשה וכמעט כל אחד יכול ללמוד, זו טכניקה שניתן לרכוש ולתרגל אותה ותוך זמן קצר להצליח לגלוש.

בבית הספר לקייט סרפינג של פריגל, הקיים מאז שנת 1999, בהנהלת מתי פרידמן, למדו כבר אלפי חניכים מרוצים ביניהם המדריכים והגולשים הטובים בארץ כיום.

בחוף בו אנו ממוקמים יש תנאים מצויינים ללימוד קייט סרף, מרחב גדול להנפת מצנחים ואימונים, חניה מסודרת, מקלחות חמות, חדרי הלבשה וחנות. המועדון שלנו נמצא על שפת הים, אצלנו תמצאו בית חם, תמיד נהיה פה על מנת לתת את השירות הטוב ביותר בכל שעה ובכל ימות השנה.

אנו שמים דגש על בטיחות התלמיד, לימוד מקצועי ונכון. המדריכים שלנו עוברים הכשרה מוקפדת. בתום הקורס צוות מדריכי פריגל עוזרים, מנחים ומלווים את מסיימי הקורס. אנו מלמדים עם הציוד הכי חדיש של חברת ”אייראש” ומספקים לתלמיד את כל הציוד הנדרש לקורס.

משך הקורס

שלושה מפגשים של שעתיים – סה”כ 6 שעות

הרכב הקורס

את הקורס נתחיל בתיאוריה קצרה על מבנה הקייט, הסביבה שבה מניפים את המצנח וכללי בטיחות. אימון בטריינר על מנת להבין את חלון הרוח, האזור שבו הקייט שלנו עף. ולאחר מכן נעבור למצנח בגודל רגיל ונתרגל הטסה בחוף, הכנה וטיפול נכון בציוד. בשיעור לאחר מכן, נתרגל תרגילי שליטה בחוף הכוללים הנפות הנחתות, הליכה עם הקייט וכניסה ראשונית למים, נתרגל גרירות במים בצורה נכונה עם המצנח. השיעור האחרון מוקדש לעליה לגלשן (water start) והתנהלות נכונה עם הגלשן.

מטרת הקורס

להקנות לתלמיד כלים שיאפשרו לו לתרגל עם המצנח בחוף ובמים באופן עצמאי ובצורה בטיחותית לו ולסובבים אותו.  במועדון הגלישה פריגל הלימוד הוא אישי בשיטת אחד – על – אחד
כשמטרת הקורס היא להעביר לתלמיד את הידע הדרוש
על מנת שיוכל לתרגל בחוף ובמים בבטחה ולצאת לעולם הקייט בצורה הטובה ביותר.במים בבטחה

תקנון ביטולים והחזרים

תרגול

training

שיעור תרגול פרטי שעה ש”ח
שיעור תרגול פרטי שעתיים ש”ח

לרכישה

קורס זוגי

team

קורס זוגי ש”ח למשתתף

 

לרכישה

קורס בסיסי

basic

קורס פרטי – ש”ח

 

לרכישה

לרכישת שובר מתנה/קורס מתנה
ליום הולדת ולאירועים מיוחדיםלרכישה אונליין